Kesisiz Kulak Ameliyatı

Kesisiz Kulak Ameliyatı
Kesisiz kulak ameliyatı, yüz bölgesindeki şekil bozuklukları kişiyi estetik açısından rahatsız edebilir. Yüzün bütünsel estetiğini etkileyen önemli bölgelerden biri de kulaklardır. Kepçe kulak sorunu hem estetik anlamda kişiyi rahatsız ederken hem de psikolojik travmaya neden olabilir. Kesisiz kulak ameliyatı hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Kepçe kulak sorunu Otoplasti dediğimiz Klasik Kepçe Kulak Estetiğiyle tedavi edilebildiği gibi son zamanlarda daha çok uygulanan Kesisiz (Dikişli) Kepçe Kulak Estetiği ile ameliyathaneye girmeden, hastalar için daha zahmetsiz bir şekilde tedavi edilebilmektedir.

Kesisiz (Dikişli) Kepçe Kulak Estetiği Nasıl Yapılır?

Her kulak için 15 dakika gibi kısa sürede yapılabilen bir işlemdir. Muayenehane veya ameliyathane ortamında yapılabilir. Lokal anestezi altında yapılır. Çocuklarda uygulandığında ise genel anestezi ya da sedasyon kullanılabilir. Kulak kıkırdağının gerekli hallerde zayıflatılmasının ardından özel dikişler ile gereken açı sağlandıktan sonra işlem tamamlanır. Bu kadar kolay olmasına rağmen çok etkili bir metoddur. Yara izi yoktur, ameliyattan sonra sızlama şeklinde kabul edilebilir bir ağrı oluşmakta ameliyattan hemen sonra normal yaşantıya geri dönülebilmektedir. Hasta kulağının yeni şeklini görmek için bantların açılmasını beklemez. Hemen aynaya bakıp yeni kulak şeklini inceleyebilir.

Dikişli Kepçe Kulak Estetiği’nde dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır. Herkes Dikişli Kepçe Kulak Estetiğine uygun değildir. İyi sonuç alınması için hastanın iyi seçilmesi gerekir.

Kesisiz (Dikişli) Kepçe Kulak Estetiği Sonrası

Klasik yöntemde olduğu gibi bir süreç beklenmez. Son derece konforlu bir iyileşme süreci yaşanılır. İşlemden hemen sonra kalkıp normal hayata dönülebilir. Hastadan istenen tek şey bir süre darbelere karşı kulağı korumak ve gece yatarken tenisçi bandı takmasını istememizdir.

Kesisiz (Dikişli) Kepçe Kulak Estetiğinin Avantajları
• Hastaya kolaylık sağlar, pratik bir işlemdir.
• Her kulak için 15 dakika gibi kısa bir sürede yapılır.
• Kesi yapılmaz. Yara izi olmaz.
• Kanama olmaz.
• İşlem sürecinde ve sonrasında hasta kulaklarına bakabilir. Sargı olmaz.
• İşlemden hemen sonra normal hayata dönülebilir.
• İyileşme süreci çok hızlıdır.

Kesisiz Kulak Ameliyatı Fiyatları 2022

Kesisiz kulak ameliyatı fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

tr_TRTurkish