Revizyon Burun Estetiği

Revizyon Burun Estetiği, daha önce burun estetiği geçirmiş olan ancak istediği sonuçları elde edemeyen ya da hatalı işlemler neticesiyle nefes alma ya da burun şeklinde sorunlar yaşayan kişiler için uygulanan bir cerrahi operasyondur.

Revizyon Burun Estetiği ile başarısız şekilde sonuçlanan burun estetiği operasyonlarının ortaya koyduğu olumsuz sonuçlar düzeltilir ve görsel bütünlük sağlanır. Bu işlem sayesinde yalnızca görsel sorunlar değil, işlevsel sorunlar da düzeltilir.

Ameliyatlı müdahale uygulamaları dışında ameliyatsız müdahale yöntemlerine de başvurulabilir. Bu yöntemlerin belirlenmesi için bazı tetkiklerin yapılması gerekmektedir. Bu aşamada estetik cerrah; hastanın tıbbi öyküsünü inceleyecek ve gerekli tüm detayları hastası ile paylaşacaktır.

Revizyon Burun Estetiği operasyonu, hastaların burun estetiği operasyonuna olan ön yargılarını da kırmayı başaran ve başarı oranları oldukça yüksek bir işlemdir.

Operasyon sonucunda istediği görüntüye kavuşamayan hastaların bir şans daha elde etmesini sağlar ve revizyon ile birlikte bu şansı kusursuz bir şekilde kullanma fırsatı elde eder.

Revizyon Burun Estetiği konusunda hizmet veren çok sayıda cerrah bulunmaktadır. Bu aşamada beklentilerinize ve sorunlarınıza en kesin ve net şekilde cevap verebilen, sağlıklı iletişim kurabildiğiniz bir uzman bulmak. Beklentilerinize yanıt verecek bu operasyon ile birlikte burun estetiği konusunda yaşadığınız sorunlardan kısa sürede kurtulmanız mümkündür.

Revizyon Burun Estetiği Kimler için Uygundur?

Revizyon Burun Estetiği; ameliyata engel teşkil edebilecek sağlık sorunları olmayan ve daha önce operasyon geçirmiş ancak bu operasyondan istediği sonucu elde edememiş olan kadın ve erkekler, bu operasyon için uygun adaylardır.

tr_TRTurkish