Rhinoplasty operasyonu yaptırdım ve her şey mükemmeldi. Dr Vepa Bey tarafımla çok iyi ilgilendi ve ekibinin başarısı kayda değer.

Banu Karahan

Gayet güler yüzlü ve dikkatli bir şekilde şikayetlerimi dinleyip yüzüme en yakışacak burun şeklini belirledik doktorum Vepa Bey ile. Kendisine teşekkür ederim.

Sibel Türkmen

Vepa hocam sayesinde mutsuz ayrılmanız imkansız. Güler yüzlü, hastalarıyla gerçekten ilgili, yapacağı ameliyatı tüm ayrıntılarıyla anlatan, güven veren, harika bir doktor.

Çetin Kaya

Aynaya baktığım zamanki mutluluğumun sebebi olan doktor. Çok kolay ve rahat bir rinoplasti operasyonundan sonra ağrısız ve acısız bir şekilde istediğim buruna Vepa Bey sayesinde kavuştum.

Ali Çal

Yakın zamanda kendisine burun ameliyatı oldum ve eski halime bakınca gerçekten burnumdaki fark net şekilde ortaya çıkıyor. Samimiyetle yazıyorum yüzüm harika bir değişime uğradı. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir numaralı doktordur kendisi.

Zeliha Çelen

Vepa Silapov hocama ne kadar teşekkür etsem az. Geçen yıl kendisine burun estetiği ameliyatı oldum. İyi ki de bu kararı vermişim, kendisi harika bir doktor ve tam da hayalimdeki burnu bana verdi.

Sena Yılmaz

Vepa Bey gibi işini seven, kaliteli bir doktorla tanıştığım için çok şanslıyım. Bir burun ameliyatı bu kadar kusursuz olabilirdi. Yeni burnumdan çok memnunum.

Ahsen Gündüz
tr_TRTurkish